Personál Areálu Cucovna

18.04.2024

Představujeme vám tým Areálu Cucovna

V Areálu Cucovna se snažíme, aby každá vaše návštěva byla nejen příjemná, ale i nezapomenutelná. Za tímto účelem je zde tým profesionálů, kteří se o vás s radostí a elánem starají. Pojďme se blíže seznámit se členy týmu Areálu Cucovna. 

Helena – Srdce našeho provozu

Helena, naše provozní ředitelka, je dynamickou součástí Areálu Cucovna. S víceletou zkušeností v oblasti hospodářství a managementu Helena zajišťuje, že všechny operace v areálu probíhají hladce a efektivně. Její láska ke sportu a aktivní životní styl ji motivují v každodenním ruchu a pomáhají jí udržet energii, kterou přenáší i na celý tým. Helena vyniká v multitaskingu a je mistrem v řešení jakýchkoli výzev, které mohou během provozu vzniknout.

Martin - Mistr šéfkuchař

Martin Bezchleba, šéfkuchař Areálu Cucovna, je známý svou schopností transformovat obyčejné ingredience na stravovací umělecká díla. S bohatými mezinárodními zkušenostmi získanými v Německu, Itálii a Švýcarsku, Martin přináší inovace a mezinárodní flair do naší kuchyně. Jako bývalý šéfkuchař 5* hotelu Ambassador Martin neustále hledá nové způsoby, jak obohatit tradiční recepty s moderním twistem, specializuje se na zdravou stravu pro sportovce, a zároveň si zachovává vysoký standard a kvalitu připravovaných pokrmů.

Ivona – Věčný úsměv za naším barem

Za barem našeho areálu stojí Ivona, jejíž smích a pozitivní energie jsou nakažlivé. Ivona je známá svým entuziasmem a schopností okamžitě navodit u hostů pocit vítanosti. Ivona má nejen talent na mixologii, ale její přirozená schopnost vytvářet pohodovou atmosféru je to, co z našeho baru dělá oblíbené místo pro relaxaci a zábavu. S Ivonou za barem si můžete být jisti, že váš drink bude nejen chutný, ale i servírovaný s úsměvem.


Andrea a Petr

Petr, zakladatel Areálu Cucovna, je podnikatel s více než 25 lety zkušeností v oblasti cestovního ruchu a event managementu. Petr je srdcem tohoto projektu a jeho vize neustále posouvá standardy kvality a pohostinnosti v areálu.

Společně s ním stojí jeho manželka Andrea, která je energickou ženou se smyslem pro design. Andrea stojí za vizuální podobou areálu Cucovna, kde každý detail reflektuje její cítění pro estetiku a funkčnost. Její práce a nápady proměnily Cucovnu v místo, které osloví nejenom svou krásou, ale i atmosférou, která zde panuje.