Pokoje

Pokoj Jirka

Dvoulůžkový pokoj Jirka je ekonomickou variantou pro nenáročné hosty, kteří ocení vysoce kvalitní matrace a pohodlné spaní. Světlý pokoj s výhledem do zahrady nabízí prostor pro osobní věci a přírodní doplňky. Vlastní koupelnu s WC pod vlastním uzamčením máte jen pár kroků přes chodbu. Nabízí vám prostorný sprchový kout, kvalitní pečující kosmetiku i fén na vlasy. A pokud se neobejdete bez ranní kávy, nebo si musíte nutně vyprat, ve sdílené kuchyni najdete veškeré vybavení.

Pokoj Pavel

Dvoulůžkový pokoj Pavel je ekonomickou variantou pro nenáročné hosty, kteří však ocení vysoce kvalitní matrace a pohodlné spaní. Světlý pokoj s výhledem do zahrady nabízí prostor pro osobní věci a přírodní doplňky. Vlastní koupelnu s WC pod vlastním uzamčením máte jen pár kroků přes chodbu. Nabízí vám prostorný sprchový kout, kvalitní pečující kosmetiku i fén na vlasy. A pokud se neobejdete bez ranní kávy, nebo si musíte nutně vyprat, ve sdílené kuchyni najdete veškeré vybavení.


Sdílená kuchyně

Pro apartmán Petr a pokoje Jirka a Pavel tu máme sdílenou kuchyni, díky které se budete cítit jako doma. Nechybí v ní myčka, pračka, sušička, horkovzdušná trouba nebo lednice s mrazákem. Mezi menšími spotřebiči pak oceníte kávovar, mixér, rychlovarnou konvici, žehličku, váhu nebo topinkovač. V šuplících kromě různých druhů nádobí najdete také menší užitečné nástroje, jako jsou otvíráky, lisy, nůžky a řadu dalšího. Na dobrém jídle si pochutnáte u jídelního stolu pro čtyři osoby.