Apartmán Andrea

To nejlepší z celé Cucovny nabízí právě apartmán Andrea. Pohodlný apartmán pro 6 osob včetně přistýlek vám zaručuje absolutní soukromí, plně vybavenou kuchyni, vlastní koupelnu, obývací pokoj a terasu se vstupem do zahrady.

Jak je apartmán vybavený? 

  • Pohodlný nocleh
  • Nově zrekonstruovaná koupelna
  • Obývací pokoj pro zábavu i požitek
  • Plně vybavená kuchyně
  • Terasa s výhledem do přírody
  • Každý host obdrží dárek na uvítanou

Cestování po celém světě nás utvrdilo, že kvalitní a pohodlná matrace je základ. Proto jsme to nejlepší z nejlepšího připravili i pro vás. Vysoce kvalitní matrace a prostorná manželská postel a kvalitní rozkládací pohovka se dvěma dalšími lůžky. To je ložnice, kde si zaručeně dobře odpočinete.

Rychlou sprchu po náročném dni si dopřejete v plně vybavené koupelně, kterou jsme vybavili prostorným sprchovým koutem, kvalitní pečující kosmetikou i fénem na vlasy. V případě potřeby v koupelně najdete také rozmanitou zásobu hygienických prostředků.

Poklidný večer u sklenky vína vám zajistí naplněná vinotéka s těmi nejlepšími víny, jaká jsme kdy sami ochutnali. Pro deštivá nebo lenivá odpoledne jsme vám připravili společenské hry nebo soukromé kino v podobě obrovské obrazovky s úhlopříčkou 190 centimetrů. Rozkládací sedačka pak slibuje další dvě lůžka k přespání.

Ať už plánujete kulinářský večer nebo si jen chcete opéct topinku, kuchyně v apartmánu Andrea dokáže cokoliv. Mezi vybavením na vás čeká pračka, myčka, sušička, lednice, mrazák i horkovzdušná trouba. Z menších spotřebičů nechybí topinkovač, kávovar, mixér, žehlička nebo váha. A pro vaše kulinářské umění máme kvalitní nože, nádobí, lis na česnek, otvírák na vína, nůžky a různé dalších pomůcek pro nadšené kuchaře.

Z obývacího pokoje vás velké francouzské okno zavede přímo do srdce přírody. Venkovní posezení na terase s výhledem na okolní pole a lesy vás tu a tam překvapí pasoucími se srnami nebo hopsajícími zajíci.

Kolik lidí se může ubytovat v Apartmánu Andrea?

V apartmánu Andrea se vyspí až 6 osob. Manželská postel se pyšní vysoce kvalitními matracemi, zatímco další čtyři lůžka jsou na rozkládacích pohovkách v ložnici a obývacím pokoji.

Rezervace apartmánu Andrea

Rezervaci apartmánu Andrea můžete provést ZDE 

Apartmán Petr

V apartmánu se pohodlně vyspí čtyři osoby včetně přistýlek. Petr vám zajistí absolutní soukromí, plně vybavenou sdílenou kuchyni, vlastní koupelnu, obývací pokoj i terasu se vstupem do zahrady a výhledem do přírody.

Jak je apartmán vybavený? 

Pohodlný nocleh

Cestování po celém světě nás utvrdilo, že kvalitní a pohodlná matrace je základ. Proto jsme to nejlepší z nejlepšího připravili i pro vás. Kvalitní matrace a komfortní manželská postel jsou zárukou kvalitního spánku.

Luxusní koupelna

Wellness večer i rychlou sprchu po náročném dni si dopřejete v plně vybavené luxusní koupelně, kterou jsme vybavili prostorným sprchovým koutem, přírodními doplňky, kvalitní pečující kosmetikou i fénem na vlasy. V případě potřeby v koupelně najdete také rozmanitou nabídku hygienických prostředků.

Obývací pokoj pro zábavu i požitek

Po dni stráveném venku nebo při nepřízni počasí vás čeká pohodlná pohovka, televize a vysokorychlostní internet. Pohovku navíc v případě potřeby můžete rozložit na další dvě plnohodnotná lůžka.

Sdílená plně vybavená kuchyně

Sdílená kuchyně vám skvěle poslouží pro kulinářský večer i jednoduché kuchtění. Pračka, myčka, sušička, lednice, mrazák i horkovzdušná trouba vám zajistí potřebný komfort, abyste se cítili jako doma. Z menších spotřebičů v kuchyni najdete topinkovač, kávovar, mixér, žehličku nebo váhu. A pokud plánujete náročnější delikatesy, tak určitě oceníte vysoce kvalitní nádobí a veškeré doplňky, které správnému kuchaři usnadní přípravu všech možných jídel. 

Terasa s výhledem do přírody

Z obývacího pokoje vás velké francouzské okno zavede přímo do srdce přírody. Venkovní posezení na terase s výhledem na okolní pole a lesy vás tu a tam překvapí pasoucími se srnami nebo hopsajícími zajíci.

Kolik lidí se může ubytovat v Apartmánu Petr? 

V apartmánu Petr jsme připravili vysoce kvalitní matrace a manželskou postel pro dvě osoby. Kvalitní rozkládací pohovka v obývacím pokoji pak nabízí další dvě komfortní lůžka k přespání.

Rezervace apartmánu Petr

Rezervaci apartmánu Petr můžete provést ZDE