Pobytové balíčky v Areálu Cucovna

Hledáte dokonalé místo pro odpočinek, kde se spojí romantika, rodinná pohoda a gurmánské zážitky? Představujeme vám jedinečné pobytové balíčky pro každou příležitost! Představte si, jak se probouzíte v útulném pokoji s výhledem na krásnou přírodu. Poté se vydáte na procházku po okolních stezkách a vrátíte se do areálu, kde na vás čeká gurmánský zážitek připravený naším šéfkuchařem. Můžete si vybrat specialitu z francouzské, italské nebo asijské kuchyně a spolehněte se, že všechna jídla budou připravena s láskou a pouze z kvalitních surovin. Večer pak můžete zakončit s lahodným vínem a pohádkovou atmosférou.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost strávit nezapomenutelný pobyt v Areálu Cucovna. Vyberte si svůj pobytový balíček ještě dnes! 

Těšíme se na vás a přejeme vám neopakovatelné zážitky.

Degustační pobytový balíček Francie

ilustrační obrázek
ilustrační obrázek

Náš Pobytový balíček Francie je přesně to, co potřebujete, aby se vaše sny o pravé francouzské kuchyni staly skutečností. Díky tomuto balíčku budete mít možnost ochutnat vybrané delikatesy, které jsou pro francouzskou kuchyni typické, aniž byste museli cestovat do Francie. Náš špičkový šéfkuchař pro vás připraví čtyřchodové menu, které vás doslova nadchne. Veškeré použité suroviny jsou typické pro Francii a neopomněli jsme ani na kvalitní francouzské víno.  Nechte se unést chutěmi a vůněmi Francie a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek. 

Podmínky:

- balíček je určený pro pobyty minimálně na dvě noci

- pro dvě a více osob

- v ceně zahrnuto ubytování za dvě noci a jedna čtyřchodová večeře

Degustační pobytový balíček Asie

ilustrační obrázek
ilustrační obrázek

Šéfkuchař Areálu Cucovna je specialistou na asijskou kuchyni a s vášní pro tradiční recepty a inovativní techniky připravuje jedinečné pokrmy, které vás přenesou do světa nezapomenutelných chutí. Tento pobytový balíček zahrnuje širokou škálu lahodných jídel, která zahrnují tradiční i moderní prvky asijské kuchyně. Představte si, jak si vychutnáváte křupavé kachní prsíčko s pikantním tamarindovým dipem nebo lahodné sushi s čerstvým wasabi a sojovou omáčkou. A co teprve něžné kousky hovězího masa v karamelizované omáčce s čerstvou zeleninou a rýží? Veškeré použité suroviny jsou velice kvalitní, což zaručuje nejen vynikající chuť, ale také zdravý a vyvážený zážitek. 

Podmínky:

- balíček je určený pro pobyty minimálně na dvě noci

- pro dvě a více osob

- v ceně zahrnuto ubytování za dvě noci a jedna a čtyřchodová večeře


Dámská jízda

Dámy, představte si ten dokonalý víkend plný relaxace, zábavy a nezapomenutelných chvil se svými nejbližšími kamarádkami. Vítejte na Dámské jízdě v Areálu Cucovna! Naše exkluzivní Dámská jízda je navržena tak, aby splnila všechny vaše sny o dokonalém víkendu. Představte si, jak si užíváte večer plný smíchu a radosti v našem luxusním sále, kde vám náš šéfkuchař připraví vynikající večeři dle vašeho přání. Ať už máte chuť na českou, francouzskou nebo asijskou kuchyni, my vám splníme každé přání.

Podmínky:

- balíček je určený pro pobyty minimálně na dvě noci

- pro 10 a více osob

- v ceně zahrnuto ubytování za noc a luxusní večeře


Pánská jízda

Co vás čeká na Pánské jízdě? Ubytování v komfortních apartmánech, sál pro 50 osob ideální pro velké oslavy nebo třeba jen pro partičku karet. A co teprve gastronomické zážitky! Náš kuchař vám připraví cokoliv si budete přát, ať už máte chuť na tradiční českou kuchyni nebo exotické speciality. Každý večer se můžete těšit na skvělou večeři a obsluhu výčepu, která vám ráda načepuje pivo či víno dle vašeho gusta. 

Podmínky:

- balíček je určený pro pobyty minimálně na dvě noci

- pro 10 a více osob

- v ceně zahrnuto ubytování za noc a luxusní večeře


Degustační pobytový balíček Itálie

ilustrační obrázek
ilustrační obrázek

Představte si, jak po náročném týdnu odjedete do malebného Areálu Cucovna, kde budete mít celý víkend jen pro sebe. Ubytování na dvě noci ve stylovém pokoji s výhledem na zelenající okolí je pouze začátek této dobrodružné gurmánské cesty. Během svého pobytu si užijete nejen klid a pohodu, ale také jedinečnou atmosféru romantické večeře, které pro vás připraví váš osobní šéfkuchař. Již teď můžete snít o lahodných italských specialitách, jako jsou těstoviny al dente s pestem alla genovese nebo tradiční osso buco s hříbkovým rizotem. A co teprve dezert? Tiramisu či panna cotta jsou jako třešnička na dortu tohoto gurmánského zážitku. Navíc každý chod bude doprovázen skvělým italským vínem, které podtrhne jedinečnost chutí a zvýrazní harmonii celé večeře.

Podmínky:

- balíček je určený pro pobyty minimálně na dvě noci

- pro dvě a více osob

- v ceně zahrnuto ubytování za dvě noci a jedna čtyřchodová večeře s ochutnávkou vína

Degustační pobytový balíček Wine&Cheese

ilustrační obrázek
ilustrační obrázek

Degustační balíček Wine&Cheese nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat svět evropských vín a sýrů. Během pobytu se seznámíte s tajemstvím výroby těchto lahodných produktů a zjistíte, jak je správně kombinovat pro dokonalý chuťový zážitek. Navíc budete mít možnost ochutnat nejen klasické odrůdy, ale i ty nejzajímavější novinky od talentovaných vinařů a sýrařů. Degustační balíček Wine&Cheese je ideálním dárkem pro milovníky vína a sýrů, ale také pro ty, kteří hledají nevšední zážitek a relaxaci v krásném prostředí. Představte si, jak si užíváte víkend plný nezapomenutelných chvil s partnerem, přáteli nebo rodinou. Společně objevujete nové chutě a zároveň se učíte něco nového. A to vše zařízeno tak, abyste se cítili jako v ráji.

Podmínky:

- balíček je určený pro pobyty minimálně na dvě noci

- pro dvě a více osob

- v ceně zahrnuto ubytování za dvě noci a jedna večerní ochutnávka výběrových vín a sýrů