Svatba a rodinné oslavy v Areálu Cucovna

22.08.2023

Areál Cucovna nabízí jedinečné prostory nedaleko Prahy, kde si svůj svatební den užijete tak, jako nikde jinde. Svou polohou je Areál Cucovna výjimečný tím, že kolem sebe neuvidíte nic jiného, než pole a na nejbližší sousedy skutečně nedohlédnete. I proto se nemusíte bát ukončení akce v nejlepší fázi večera, protože u nás akci ukončují hosté, nikoliv noční klid. 

Areál Cucovna je ideální pro uspořádání svatby do 60 osob a 12 z nich jsme schopni ubytovat v našich nadstandardně vybavených apartmánech a pokojích. Na mokrou variantu jsme také mysleli a je pro vás připravený sál pro 50 osob s obsluhou výčepu a šéfkuchařem. Jak šéfkuchař, tak i obsluha výčepu tu jsou připraveni pouze pro vás a souběhu akcí se určitě obávat nemusíte. 

Jak probíhá realizace občerstvení? 

Tým Areálu Cucovna se o vás postará od A do Z. Budete mít obsluhu, která tu bude pouze pro vás a počítat můžete i se službami vlastního šéfkuchaře. 

V Areálu Cucovna nabízíme rautová menu v hodnotě 700 Kč, 900 Kč, 1200 Kč a 1500 Kč a současně je zde možnost i servírovaných menu. Podobu menu pro vás rádi upravíme dle vašich požadavků a to samé platí i u nápojového servisu. Máme základní podobu nápojového lístku, který upravíme dle vašich potřeb. 

Jak probíhá převzetí a předání Areálu Cucovna? 

Svatební dny se zpravidla plánují na dva dny, nejčastěji o víkendu. V pátek vám celý Areál Cucovna předáme a získáte přístup do společenského sálu a na veškeré venkovní prostranství. budete tak mít dostatek času si akci připravit, a pokud budete potřebovat naši asistenci, tak samozřejmě rádi pomůžeme. V tento den zůstává výčep a hlavní kuchyně uzamčena. Pokud máte objednané i ubytování, tak samozřejmě zpřístupníme i ubytovací budovu A. 

Sobotní den již probíhá za plné asistence týmu Areálu Cucovna a obsluha našeho baru a kuchař pro vás budou připraveni od ranních hodin a ukončení akce je vždy individuální dle potřeb hostů. 

Plánujete-li svatbu v pracovních dnech, tak nabízíme zajímavé slevy. 

Jak zjistit volné termíny a jaké jsou ceny? 

Nejjednodušším způsobem ověření termínu je vyplnění formuláře níže. Do 24 hodin se ozveme s s nabídkou a doplňujícími dotazy. Do poznámky se snažte co nejpodrobněji popsat vaše požadavky, abychom byli schopni vám poskytnout co nejpřesnější nabídku. 

Těšíme se na vás :-)