První spokojení hosté v Areálu Cucovna

09.07.2023

Svítání na horizontu, západ slunce v modré obloze, světlo měsíce tajemně hrající v listí stromů... To je Areál Cucovna, oáza klidu a harmonie, kterou jsme s láskou a nadšením vytvořili pro vás. Otevřeli jsme své brány teprve nedávno, ale již jsme se stali svědky nezapomenutelných chvil radosti, štěstí a pohody.

Vzpomínáme na první svatbu, kterou jsme zde uspořádali. Počasí přes den trochu zazlobilo, ale oči svatebčanů zářily jako diamanty. Byli jsme svědky jejich slibu věčné lásky, který zazněl v tichu naší přírody a byl zpečetěn polibkem pod vysokými borovicemi. Odpoledne se již počasí umoudřilo a hosté se bavili až do pozdních ranních hodin. 

A pak byly firemní akce. Lidé z různých koutů naší země se zde setkali, aby se vzájemně inspirovali a posílili svůj týmový duch. Každou takovou akci jsme vnímali jako příležitost ukázat, že v Areálu Cucovna může každý najít svůj prostor, svůj klid a svou inspiraci. 

A samozřejmě, nesmíme zapomenout na rodinná setkání u příležitosti narozenin. Jakmile se zde rozezněla písnička "Happy Birthday", celý areál ožil. Děti se honily mezi stromy, dospělí si povídali a všichni společně oslavovali radost ze života.

Ano, měli jsme obavy, na co jsme zapomněli. Ale každý, kdo nás navštívil, nám ukázal, že bychom měli zapomenout na jedinou věc - na obavy. Spokojené tváře našich návštěvníků, jejich radostné smíchy a upřímná poděkování jsou to, co nás naplňuje a motivuje do další práce.

A tak s nadějí v srdci a úsměvem na tváři jsme připraveni vstříc dalším návštěvníkům. Jsme připraveni přivítat další svatby, firemní akce, rodinná setkání a jakékoliv jiné události, které přinesou radost a štěstí do našeho areálu. Protože právě to je náš cíl, naše poslání a náš sen. 

V Areálu Cucovna, kde je vaše radost naší radostí, rádi přivítáme i vás.