Jaké vybavení mají pokoje v Areálu Cucovna?

02.03.2023

V Areálu Cucovna jsme si dali za cíl vytvořit místo, kde se návštěvníci budou cítit jako doma. A to doslova! Představte si, že přijedete na dovolenou a ubytujete se v prostředí, které je tak pohodlné, že si ani nevzpomenete na svůj vlastní byt. To je přesně to, co jsme chtěli dosáhnout při rekonstrukci našeho areálu.

Při rekonstrukci obou objektů jsme se zaměřili na detaily a kvalitu použitých materiálů. Vybavení pokojů a apartmánů jsme vybírali s ohledem na pohodlí a praktičnost. A výsledek? Ubytování, které vás doslova nadchne!

Představte si, že po dlouhém dni stráveném objevováním krás okolní přírody se vrátíte do svého útulného pokoje. Unaveně padnete na měkkou a pohodlnou postel s kvalitní matrací a povlečením, které vás hýčká jako peřina. Ve vašem pokoji najdete vše, co potřebujete pro relaxaci - televizi s širokou nabídkou programů, kávovar pro přípravu lahodného nápoje, a dokonce i společenské hry pro zábavu s přáteli nebo rodinou.

A co když si ráno uvědomíte, že jste zapomněli nabíječku na mobil? Žádný problém! V Areálu Cucovna jsme mysleli na všechny možné situace a připravili jsme pro vás záložní nabíječky. A pokud potřebujete propojit svůj počítač s televizí, najdete u nás i HDMI kabel.

Kuchyňské vybavení je také na vysoké úrovni. Ve vašem apartmánu najdete kompletně vybavenou kuchyň, kde si můžete připravit své oblíbené jídlo. K dispozici je pračka, myčka, sušička a veškerý kuchyňský inventář, který potřebujete pro pohodlné vaření.

A co teprve minibar! V našem bohatě vybaveném minibaru si můžete dopřát skleničku vína, sladké nebo slané pochutiny a dokonce i produkty z Matcha Tea. Takže pokud se vám zachce něco dobrého, nemusíte ani opouštět svůj pokoj.

V Areálu Cucovna jsme se snažili vytvořit prostředí, které splní vaše očekávání a překoná je. Naše ubytování je tak pohodlné a plné překvapení, že se budete cítit jako v ráji. Ať už jste zde na dovolené s rodinou, na romantickém víkendu nebo na pracovní cestě, věříme, že vám u nás nic nebude chybět a budete se k nám rádi vracet.

Tak neváhejte a přijeďte se přesvědčit na vlastní kůži o tom, jak dokonalé ubytování v Areálu Cucovna je. Těšíme se na vás!